Πρωτάθλημα 2010-2011 - 2ος Όμιλος

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Τέρμ.
1η Αγωνιστική
18/9/2010
5:00μμ
Κρυόβρυσης Ηρακλής Κρυοβρύσης  Πολυνίκης Πτολεμαίδας 3-2
18/9/2010 5:00μμ 2ο χιλ. Πτολεμαϊδας Άρδεσας  Ηρακλής Πτολεμαϊδας Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης 2-1
  5:00μμ Εμπορίου Φίλιππος Εμπορίου Μπέμπηδες Βατερού 0-3
19/9/2010 5:00μμ Γαλάτειας Άρης Πτολεμαϊδας Κοζάνη 2004 1-3
19/9/2010 5:00μμ Χαραυγής Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής Άρης Μαυροπηγής 5-0
19/9/2010 5:00μμ Αθλοκίνηση Απόλλων Πενταβρύσου Ατρόμητος Πτολεμαϊδας 0-4
19/9/2010 5:00μμ Κοιλάδας Νικηφόρος Κοιλάδας Προάστειο Προαστείου 1-1
2η Αγωνιστική
    Στρατοπέδου Πολυνίκης Πτολεμαίδας Φίλιππος Εμπορίου 3-0
25/9/2010 4:30μμ Ατρόμητου Ιδιόκτητο Ατρόμητος Πτολεμαϊδας Ηρακλής Κρυοβρύσης  8-3
25/9/2010 4:30μμ Προάστειο Προάστειο Προαστείου Άρης Πτολεμαϊδας 2-0
25/9/2010 4:30μμ 2ο χιλ. Πτολεμαϊδας Άρδεσας  Ηρακλής Πτολεμαϊδας Απόλλων Πενταβρύσου 5-3
26/9/2010 11:00 Νικόπολης Κοζάνη 2004 Άρης Μαυροπηγής 5-2
26/9/2010 11:00 Χαραυγής Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης Νικηφόρος Κοιλάδας 0-0
26/9/2010 4:30μμ Λιαπείο Μπέμπηδες Βατερού Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 3-4
3η Αγωνιστική
Εμπορίου Φίλιππος Εμπορίου Ατρόμητος Πτολεμαϊδας 0-3
3/10/2010 11:00πμ Νικόπολης  Κοζάνη 2004 Μπέμπηδες Βατερού 3:5
3/10/2010 4:00μμ Κοιλάδας Νικηφόρος Κοιλάδας Ηρακλής Πτολεμαϊδας 1:3
3/10/2010 4:00μμ Γαλάτειας  Άρης Πτολεμαϊδας Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης 2:4
3/10/2010 4:00μμ Χαραυγής Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής Πολυνίκης Πτολεμαίδας 1:3
3/10/2010 4:00μμ Μαυροπηγής Άρης Μαυροπηγής Προάστειο Προαστείου 1:2
3/10/2010 4:00μμ Αθλοκίνηση Απόλλων Πενταβρύσου Ηρακλής Κρυοβρύσης  3:5
4η Αγωνιστική
9/10/2010 4:30μμ 2ο χιλ. Πτολεμαϊδας Άρδεσας  Ηρακλής Πτολεμαϊδας Άρης Πτολεμαϊδας  3-2
Κρυόβρυσης Ηρακλής Κρυοβρύσης  Φίλιππος Εμπορίου  3-0
9/10/2010 4:30μμ Ατρόμητου Ιδιόκτητο Ατρόμητος Πτολεμαϊδας Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής  1-2
9/10/2010 4:30μμ Στρατοπέδου Πολυνίκης Πτολεμαίδας Κοζάνη 2004  4-2
9/10/2010 4:30μμ Προάστειο Προάστειο Προαστείου Μπέμπηδες Βατερού  0-0
10/10/2010 11:00πμ Χαραυγής Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης Άρης Μαυροπηγής  0-3
10/10/2010 4:30μμ Κοιλάδας Νικηφόρος Κοιλάδας Απόλλων Πενταβρύσου  4-1
5η Αγωνιστική
16/10/2010 4:00μμ Προάστειο  Προάστειο Προαστείου Πολυνίκης Πτολεμαίδας  2-2
17/10/2010 11:00πμ Νικόπολης Κοζάνη 2004 Ατρόμητος Πτολεμαϊδας  3-1
16/10/2010 4:00μμ Γαλάτειας Άρης Πτολεμαϊδας Νικηφόρος Κοιλάδας  3-1
  Αθλοκίνηση Απόλλων Πενταβρύσου Φίλιππος Εμπορίου  3-0
16/10/2010 4:00μμ Χαραυγής Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής Ηρακλής Κρυοβρύσης   1-1
16/10/2010 4:00μμ Μαυροπηγής Άρης Μαυροπηγής Ηρακλής Πτολεμαϊδας  0-2
16/10/2010 4:00μμ Λιάπειο Μπέμπηδες Βατερού Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης  4-1
6η Αγωνιστική
23/10/2010 4:00μμ Κρυόβρυσης Ηρακλής Κρυοβρύσης  Κοζάνη 2004 2-4
23/10/2010 4:00μμ 2ο χιλ. Πτολεμαϊδας Άρδεσας  Ηρακλής Πτολεμαϊδας Μπέμπηδες Βατερού 2-4
23/10/2010 4:00μμ Ατρόμητου Ιδιόκτητο Ατρόμητος Πτολεμαϊδας Προάστειο Προαστείου 0-0
Εμπορίου Φίλιππος Εμπορίου Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 0-3
24/10/2010 11:00πμ Χαραυγής Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης Πολυνίκης Πτολεμαίδας 3-1
24/10/2010 4:00μμ Κοιλάδας Νικηφόρος Κοιλάδας Άρης Μαυροπηγής 1-0
24/10/2010 4:00μμ Γαλάτειας Άρης Πτολεμαϊδας Απόλλων Πενταβρύσου

 

4-0       

7η Αγωνιστική
30/10/2010 4:00μμ Προάστειο  Προάστειο Προαστείου Ηρακλής Κρυοβρύσης                    2-0
30/10/2010 4:00μμ Στρατοπέδου Πολυνίκης Πτολεμαίδας Ηρακλής Πτολεμαϊδας                   2-2
Κοζάνη 2004 Φίλιππος Εμπορίου                   3-0
31/10/2010 11:00πμ Χαραυγής Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης Ατρόμητος Πτολεμαϊδας                   2-2
31/10/2010 3:00μμ Λιαπείο Μπέμπηδες Βατερού Νικηφόρος Κοιλάδας                   3-1
31/10/2010 3:00μμ Αθλοκίνηση Απόλλων Πενταβρύσου Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής                   1-2
31/10/2010 3:00μμ Μαυροπηγής Άρης Μαυροπηγής Άρης Πτολεμαϊδας                   
8η Αγωνιστική
13/11/2010 15:00   Α.Μ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ Α.Σ. ΠΡΟΑΣΤΕΙΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 0-3
13/11/2010 15:00   ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ Α.Σ. ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ 2-1
13/11/2010 15:00   Α.Σ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-1
13/11/2010 15:00   Α.Σ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Α.Σ. ΚΟΖΑΝΗ 2004 1-1
13/11/2010 15:00   Π.Σ. ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ 8-2
13/11/2010 15:00   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 1-2
13/11/2010 15:00   Α.Σ. ΑΡΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 0-8
9η Αγωνιστική
20/11/2010 15:00   Α.Σ. ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ Α.Μ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ 3-0
20/11/2010 15:00   ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-3
20/11/2010 15:00   Α.Σ. ΠΡΟΑΣΤΕΙΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ Α.Σ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 2-0
20/11/2010 15:00   ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 6-0
20/11/2010 15:00   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Σ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 5-1
20/11/2010 15:00   ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ Α.Σ. ΚΟΖΑΝΗ 2004 1-4
20/11/2010 15:00   ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ Π.Σ. ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ 3-1
10η Αγωνιστική
28/11/2010 15:00   Α.Σ. ΚΟΖΑΝΗ 2004 Α.Σ. ΠΡΟΑΣΤΕΙΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 2-0
28/11/2010 15:00   Α.Σ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Α.Σ. ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ 2-1
28/11/2010 15:00   Π.Σ. ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-2
28/11/2010 15:00   ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ 9-0
28/11/2010 15:00   Α.Σ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ 0-1
28/11/2010 11:00   Α.Σ. ΑΡΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 1-5
11η Αγωνιστική
04/12/2010     ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΒΑΤΕΡΟΥ δ.δ.
04/12/2010     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ δ.δ.
04/12/2010     ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ δ.δ.
04/12/2010     ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ ΑΡΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 5-2
      ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 2004 δ.δ.
05/12/2010     ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 5-2
05/12/2010     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 2-5
12η Αγωνιστική
11/12/2010     ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ  
12/12/2010     ΚΟΖΑΝΗ 2004 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
12/12/2010     ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΒΑΤΕΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
      ΑΡΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ  
12/12/2010     ΠΡΟΑΣΤΕΙΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ  
12/12/2010     ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ  
12/12/2010     Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ